Arlan. Uznana marka.

Każdego dnia zmieniamy przestrzeń wokół nas na lepszą.
Od 1998 roku, od kiedy rozpoczęliśmy realizowanie naszej misji, zrealizowaliśmy wiele inwestycji, wykonaliśmy wiele zleceń o dużym stopniu złożoności. Otrzymaliśmy w związku z tym referencje od naszych Klientów - osób prywatnych i firm, znanych w Polsce i w Europie.

Mamy ogromne doświadczenie w kreowaniu przestrzeni prywatnej, komercyjnej i publicznej. Opracowaliśmy nowatorskie rozwiązania, zarówno dla Klientów prywatnych (Ogród SPA, Ogród Sceniczny), jak i dla Klientów komercyjnych i publicznych.

Jesteśmy jedynym europejskim zespołem projektowym, który wykonał projekt parku o powierzchni 12,5 ha dla miasta Kirkuk w Iraku. Projekt oraz częściowy nadzór nad realizacją wykonaliśmy na zlecenie Gubernatora Prowincji Kirkuk, przy współpracy specjalnego zespołu US ARMY: Provincional Reconstruction Team.

Nasz styl

Minimalizm, prostota to naszym zdaniem klucz do współczesnego projektowania. Bliska jest nam również awangardowa nowoczesność, modernizm. Ważne jest, by wszystko co robimy było przyjazne dla człowieka i środowiska.

Misja

Projektowanie najbardziej niezwykłych przestrzeni.
Każdego dnia właśnie nad tym pracujemy by tworzyć niezwykłe przestrzenie. Dlatego stworzyliśmy wyjątkową ofertę.

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty i usług zadzwoń: 510 200 110 lub napisz: arlan@arlan.pl;
Możesz też poznać pełen profil usług i produktów ARLAN Architekci Krajobrazu klikając w ekran lub ikonę z OFERTĄ 2016.
© 2014-2016 Arlan Design. Wszelkie prawa zastrzeżone.